Оплата і доставка

 З 3 лютого 2020 року при відправленні шин любого разміру та ваги логістичним оператором "Делівері", наша організація компенсує вартість доставки в повному об'ємі. У випадку самовивозу з центрального складу в Чернігові можлива додаткова знижка.

Список населених пунктів, де працюють представництва логістичного оператора “Делівері” можливо переглянути за посиланням..

Після оформлення замовлення через сайт очікуйте дзвінка нашого оператора для уточнення інформації. Час реакції співробітників залежить від часу доби та складності самого замовлення. В багатьох випадках зворотній зв'язок встановлюється вже через 10-60 хвилин після надходження замвлення, і не перевищує 24 години, за виключенням вихідних і святкових днів.

Наше основне правило – замовник платить за поставлену продукцію. Передплата не об'язкова.

Ціни на сайті наведені  з врахуванням вартості доставки за допомогою логістичного оператора “Делівері”. При використанні послуги логістичного оператора “УкрПочта”, наш інтернет-магазин компенсує вартість доставки тільки при відправці легкових шин в розмірі до R16. Вартість послуг інших логістичних операторів України оплачує отримувач.

Шановні покупці, для того, щоб співробітництво з нашим інтернет магазином було для Вас максимально вигідним і зручним, просимо уточнювати всі можливості по доставці безпосередньо у менеджера за телефонами.