Шини легкові та легковантажні

Шини на легкові автомобілі і їх специфічні особливості
Як і в будь-яких інших транспортних засобах, правильно підібрані шини на легкові автомобілі - це гарантія прекрасного дорожнього зчеплення, адекватного паливного витрати, а найголовніше - водійських і пасажирської безпеки.

Перед тим як купити легкові шини, в обов'язковому порядку необхідно зробити акцент на розмірі, який повинен підходити під марку конкретного транспортного засобу. Дана інформація зазначена в інструкції до покришок, саму маркування наносять на шину. Також рекомендується враховувати сезон і умови, в яких планується експлуатація купленої продукції.

Сьогодні можна придбати зимові шини для легкових автомобілів, річний і всесезонний варіант. Під час вибору також потрібно визначити малюнок протектора, оскільки саме він впливає на контакт з дорогою, рівень прохідності і стійкості транспортного засобу в процесі руху. В асортименті гуми для легкових машин є безліч моделей. Всі вони відрізняються один від одного параметрами в плані:

• Гальмівних характеристик.

• Ефективності гальмування.

• Інтенсивності розгону.

• Прохідності на різних дорожніх ділянках.

Літні шини для легкових авто зазвичай можуть прослужити 7-8 років, зимові - 5-6. Природно, все залежить від манери водіння водія, а також рівня якості дорожнього покриття і бренду. Якщо забезпечувати належним доглядом гуму, то це може справити позитивний вплив на експлуатаційний термін. Рекомендується регулярно перевіряти тиск покришок. Робиться це в сервісних центрах, де фахівці діагностують повністю все колесо.

Купити шини на легковий автомобіль за доступною ціною
Продаж шин для легкових автомобілів - це послуга, яку надають як спеціалізовані, так і інтернет-магазини. Щорічно другий варіант стає все більш популярним, оскільки в даному випадку не потрібно виснажливий підхід і пошук необхідного комплекту. Крім усього іншого, на сайті опубліковані всі необхідні відомості, клієнт може особисто ознайомитися з кожним з варіантів і визначитися з найбільш оптимальним. Більш того, можна непогано заощадити і позбавити себе від проблем, пов'язаних з транспортуванням шин, адже співробітники компанії зможуть доставити їх за потрібною адресою.

Якщо здійснювати замовлення в нашому перевіреному магазині «Белшина», кожен клієнт в разі потреби зможе поспілкуватися з грамотними і кваліфікованим консультантом. Він дасть корисні поради, зможе допомогти в підборі тих шин, які гарантовано підійдуть для конкретної марки автомобіля. Після того як буде запропоновано кілька моделей, замовник може проаналізувати кожну з них і вибрати найбільш гідну.

Таким чином, в нашому інтернет-магазині можна придбати легкові шини, не покидаючи меж будинку або офісу. Досить відвідати каталог, вибрати відповідну гуму і оформити заявку. Службою підтримки буде надана інформація, що цікавить, а персонал зробить все можливе для допомоги в підборі оптимального варіанту для транспортного засобу.

Співробітники нашого інтернет-магазину займаються наданням шин, виробництвом яких займається «Белшина», що вже гарантує високий рівень якості і низьку ціну. Також клієнтів напевно порадує можливість доставки до будь-якого населенного пункту. Звичайно ж, можна буде оплатити замовлення будь-яким зручним способом. Чекаємо ваших дзвінків!