Автошина 185/60R15 Бел-286 б/к ArtMotion

Переглядів: 1502 | Рейтинг:
Шини володіють підвищеною комфортністю, призначені для експлуатації на легкових автомобілях медіум-класу. Головна перевага новинки полягає в тому, що шини мають сучасний асиметричний рисунок протектора, що забезпечує відмінні експлуатаційні показники по комфортабельності, паливної економічності, стійкості і керованості.
Ціна:991 ₴
Кількість:
Купити: КУПИТИ ЗА 1 КЛІК
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Відкрита внутрішня сторона більш насичена і розсічена дугоподібними канавками, які повністю видаляють воду, що забезпечує високу стійкість шини до аквапланування.
  • Зовнішня сторона з великих гладких блоків відповідає за керованість і стійкість руху на поворотах при високих швидкостях і в екстрених ситуаціях. Закрите зовнішнє плече забезпечує низький рівень шуму при контакті шини з дорогою.
  • Окружні ребра по цетру бігової доріжки забезпечують надійну курсову стійкість, точні кермові реакції автомобіля і високі гальмівні властивості на сухій і мокрій дорозі.
  • Широкі центральні окружні і поперечні канавки забезпечують хорошу динаміку кочення і підвищують зчеплення з мокрою дорогою.
  • Щілиноподібні прорізи напіввідчиненого типу в середніх ребрах забезпечують шині додаткове зчеплення з дорогою, зменшують гальмівний шлях.
Позначення шини 185/60R15
Модель Бел-286 Artmotion
Виконання TL
Тип рисунка Дорожній асиметричний
Обід: рекомендований
5½J-15
Допустимий 5J-15
6J-15
6½J-15
Зовнішній діаметр(мм) 603
Ширина профілю(мм) 189
Індекс несучої здатності 84
Максимальне навантаження(кг) 500
Індекс швидкості H
Максимальна швидкість 210
Тиск в шині(кПа) 250
Глибина протектора шини(мм) 8
Kesha, 16.08.2019
Шины покупал на лето на джили мк. Шины как шины качество понравилось. Протектор рисунок хороший по грунтовой дороге. Держат дорогу после дождя. По ямам машина устойчиво идет не бросает.
Виталий, 16.08.2019
Брал эти шины на передок Рено Клио. сезон 2015 от ездили отлично. В этом году доукомплектовую машину остальными двумя колесами.