Про нас

Про компанію

 Увага! Відкрились точки видачі автошин у містах Київ, Дніпро та Чернігов.

 BELSHINA.UA - являється фірменним монобрендовим інтернет магазином однойменної торгової марки, що здійснює свою діяльність на території України.

 Споживач повинен знати, що звертаючись до нас, отримає не тільки якісні автошини, в повному об'ємі і вчасно, але й те, що магазин бере на себе всі затрати по доставці продукції в його населенний пункт. В даний час, починаючи з літа 2017 року, дане правило нами не застосовується в зв'язку зі зростанням затрат на транспортування. Тепер всі шини доставляються клієнтам перевізником за його рахунок. Наша компанія дуже надіється на зміни цінової політики основних гравців логістичного ринку України і повернеться до своєї багаторічної практики безкоштовної доставки шин кінцевому споживачу.

В більшості випадків, наші шини відвантажуються зі складу споживачу в продовж 24 годин з моменту отримання замовлення в магазині, відповідно, за виключенням не робочих днів. Об'єм наших складських площ складає 10 000 кв метрів. Також ми слідкуємо за постійною наявністю товарів на складі. 

Місце отримання нашої продукції – це разширена мережа філій лідера всеукраїнської доставки компанії Новая Почта.

 Лінійка продукції досить широка, і нараховує більш ніж трьохсотень типорозмірів. В нашому магазині вона розміщена в підкаталогах, таких як автошини для вантажних авто і автобусів, для легкових і легковантажних автомобілів, для тракторів та сільськогосподарської техніки, для авто великої та надвеликої вантажності, для будівельних, дорожних, підйомно-транспортних машин та всюдиходів. Досить серйозний асортимент дозволяє нам стверджувати, що на сьогодні – по меншій мірі кожна десята шина що продається в нашій країні – це шина нашего бренда.

 

Ми пропонуємо Вам легко та зручно приєднатися до числа покупців, що вибрали нашу продукцію. «Слава «Белшини» біжить попереду її» - такими словами часто характеризують її  споживачі.