Шини для будівельних, дорожньо-транспортних машин

Гума для будівельних, дорожніх, підйомних машин зобов'язана гарантувати експлуатаційну безпеку і рентабельність за рахунок тривалого терміну служби. Тому ми рекомендуємо купити шини для будівельної техніки від ВАТ «Белшина». Ця продукція зменшує опір коченню і ускладнення, мінімізує вібрацію під час руху, відрізняється зносостійкістю, гарантує оптимальну керованість і надійність.

На якісні шини для будівельної техніки ціна залежить від наступного набору факторів:

1. Умови покриття. Від бездоріжжя до якісних швидкісних доріг.

2. Особливості використання техніки (навантаження, характеристики пересування).

3. Позиція коліс: незнаючим або провідні, що підтримують або керовані.

Шини дорожньо-транспортної техніки України призначені для широкого спектру машин, використовуваних при будівництві та утриманні доріг, промислових, будівельних об'єктів. Від такої техніки потрібно цілодобова готовність до експлуатації з урахуванням великих інтенсивних навантажень. В таких умовах якісна гума є основою надійності і безпеки.

Ви можете купити шини дорожньо-транспортної техніки від ВАТ «Белшина» у офіційного представника цієї компанії в Україні. Ми пропонуємо актуальний асортимент типорозмірів, продаємо гарантовано якісну продукцію за оптимальними цінами і організуємо відправку замовлень по Україні. Співпрацюємо з приватними покупцями і юридичними особами.