Шини для тракторів і сільгосп машин

Шини для сільгосптехніки і їх основні переваги

 

Сільскогосподарські трактори, комбайни, косілки, сіялки і їнші машини використовуються для того, щоб сіяти зерно і садженці, зрошувати, поливати території, перекопувать ділянки грунту. Для забезпечення тривалого функціонування і витримування значних навантажень необходимо купити сільгосп шини високого рівня якості.

В 20 столітті критерій урожайного збереження був не особливо важливим, тому в той час практично не разроблялися специальна  сільгосп резина. Як результат – сильно страдали посіви, втрачалося від 9 до 17 відсотків врожаю. У випадку відразу декількох проходів обладнання втрати були рівні 30-40 відсоткам. Надійні шини сільгосптехніка, опубліковані в каталозі нашого сайту, сприяють врожайній збереженості і можуть підвищити збір культур до 6 разів, якщо порівнювати з любою іншою резиною. Такі вироби відрізняються рядом переваг по типу:

·         Спеціального протектора. Вищезазначені шини оснащені практичними протекторами ребристого типу. Як результат – техніка має курсову стійкість, непогане зчеплення на сипучому грунті і присутня безпека при присутствует безопасность от сковзання в бік. Ці покришки не шкодять посівам, не будуть пливти і їхати в сторону. Для аграрної області ідеальними варіантами вважають «елочні» і «клюшечні» протектори.

·        Еластичність компонентів. На даний показник необхідно акцентувати увагу тім, у кого збір врожаю припадає на час нестабільного клімату. Сельгоспшини Україна високого рівня якості наносять мінімум шкоди посівам, так як їх матеріал являєтся еластичним. У випадку використання такого типу получиться зберегти врожай, засіваємий на м'якому грунті. Продуктивність залежить від розмірів шини.

·         Шиної конструкції. Поскільки сільгосптехніку зазвичай використовують в екстремальних умовах, з'єкономити на ремонтних роботах можливо буде завдяки спеціально спроектованим колесам. Особливий матеріал і унікальна радіальна система не дадуть тракторам зламатися, а це означає, що простій не буде допущено. Окрім всього цього, шини для сільхосптехніки помягшують ресорні удари, тому подальша обробка полів буде відбуватися без подальших ремонтів.

Купити сільскогосподарські шини в надійній компанії

 

У каталозі компанії «Белшина» кожен клієнт зможе придбати шини для сільськогосподарської техніки, що є досить витривалими і справляються з різними кліматичними умовами. Нашими фахівцями була підібрана така гума, яка спеціально створена під аграрні вимоги і на сто відсотків відповідає їм. Навіть при збільшеною масі агрегатів не завдаватиме шкоди культурам.

Ми пропонуємо купити високоякісні шини, ціна яких вважається настільки доступною, що дозволить заощадити бюджет сільськогосподарської компанії. Наші клієнти не переплачують за гуму для тракторів, оскільки ми вже давно активно взаємодіємо з перевіреними виробниками і не співпрацюємо з посередниками.

Навіть користувачі з мінімальними доходом зможуть підібрати для себе оптимальний варіант. Завдяки вищезазначеним виробам можна розраховувати на підвищену продуктивність, відсутність постійних ремонтів і збереження посіву. Якщо хочеться задати додаткові питання, зв'язуйтеся з менеджерами і консультуйтеся з ними. Чекаємо ваших дзвінків!